Skocz do zawartości
Zamoria.pl - Medium! Eridor.pl Miejsce na twój baner!

Adonis

Aktywny
 • Zawartość

  63
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutral

O Adonis

 • Tytuł
  Kozak

Ostatnie wizyty

569 wyświetleń profilu
 1. Adonis

  [Multihack] Someya.pl

  syf i gomora na wyciagniecie waszych zł . dobranoc
 2. Adonis

  [Prezentacja] [HARD] Darvanis

  Żyje lecz ja [GM]Adonis na tą chwile nie zajmuję się tym projektem ale serwer będzie stał
 3. Adonis

  [Prezentacja] [HARD] Darvanis

  serwer jest opłacony przez dużego developera RBC który daje nam gwarancje serwera stabilnego na kilka lat , z warunkiem takim że serwer będzie przedstawiał rozgrywkę hard , liczba wpływów z IS RBC nie interesuje , interesuje się liczbą graczy i dopóki będzie chodź 1 gracz serwer będzie stał ) Co do rozwijania zapraszam na forum co chwile wprowadzamy up-date .
 4. Adonis

  Classic.divineworld.eu DMG WH MH

  mi na surze nie działa wywala zaraz klienta wiec nie ładnie moderatorzy robicie pisząc na nich ****
 5. Adonis

  [Prezentacja] [HARD] Darvanis

  Zapraszamy
 6. Adonis

  [Prezentacja] [HARD] Darvanis

  Event na dni ( 31.03-02.04.2018 ) ( Event OX ) Event Ox rozpocznie się dnia 31.03.2018 o godzinie 19:00 (Preferowane CH1 ) ! Odbędą się 3/4 rudny . Co 3 pytanie otrzymacie drobny upominek , a jeśli ktoś pozostanie na arenie sam i odp. na pytanie finałowe poprawnie wygra dużą specjalna nagrodę !!! Po evencie OX przewidujemy start rat ( exp/yang/drop/yangbomba ) do końca dnia 02.04.2018 !! Event przeprowadzi [GM]Adonis Zapraszamy !
 7. Adonis

  [Prezentacja] [HARD] Darvanis

  od 20 do 60 osób
 8. Adonis

  [Prezentacja] [HARD] Darvanis

  Event Górniczy przesunięty z godziny 12:00 na godzine 19:00 !!!
 9. Adonis

  [Prezentacja] [HARD] Darvanis

  Event na dni ( 24.03-25.03.2018 ) ( Event górniczy ) Dnia 24.03.2018 od godziny 12:00 rozpocznie event a w nim : - od 12:00 do 24:00 [25.03] będą aktywne raty + 50% ( exp/drop/yang ) -Oraz od 12:00 rozpocznie się event górniczy w dwóch rodzajach jego przebieg i wyjaśnimy poniżej . Event przeprowadzimy o godzinie 12:00 na CH1 mapa Pustynia ( OAZA ) ( Szacowany czas trwania eventu górniczego łącznie 1 godzina ) Opis 1 fazy eventu górniczego : Faza ta będzie składać się z 3 rund , jak możecie zobaczyć na SS w tym poście macie nagrody . Każda z rund będzie polegać na tym by wykopać jak największą liczbę danej rudy która poda GM w informacji w danej rundzie. Dana runda trwać będzie 10 min. przez ten okres kopiecie . W końcowej fazie oddajecie rude GM a osoba która wykopie najwięcej otrzyma dana nagrodę za rundę . Przewidujemy 3 poziomy rund ( łatwa / średnia / trudna ) Od danej fazy będzie zależeć to jaką rude będziemy kopać . Po zakończeniu 3 rund i rozdaniu nagród przewidujemy około 30 min event fazy 2. Opis fazy 2 eventu górniczego : Faza ta będzie czysto rekreacyjna po prostu polegać będzie na tym że pojawią się nam wszystkiego rodzaju rudy i przez okres 30 min będą się co jakiś czas dorespiać , po tym czasie zostaną usunięte . Uwaga !!! W trakcie eventu GM będzie mogła wymienić tylko 75 szt. rudy diamentu na Diament !!! Dzięki temu zaoszczędzicie 25% rudy oraz czas na jej wytworzenie parę yang oraz mamy 100% szanse na uzyskanie Diamentu . Dodatkowo dając 150 szt. rudy diamentu GM będzie mógł w 1 wybranym przedmiocie przez was wbić wam slot !!! Wszystkie te czynności będą dostępne tylko w trakcie trwania eventu . Event przeprowadzi dla was [GM]Adonis Serdecznie zapraszamy !
 10. Adonis

  [Prezentacja] [HARD] Darvanis

  Nowość dostępna na naszym serwerze pod kliku dni a mianowicie : - Wyszukiwarka itemów w shopach offline - Loteria ( Koło losu ) I co do tego drugie krótkie wyjaśnienie . Koło losu jest to system który w grze jest aktywny cały czas , by wziąć udział w kole losu należy posiadać , po czym należy kliknąć w los by otworzyć ,koło losu : Drop z 10 biletów : Co ważne !!! MD ( czyli znane wam SM ) możemy zdobyć w formie vote4 przez lajkowanie nasz na różnych listach rankingowych !!! PS. Przypominamy o evencie weekendowym i wydarzeniu o 19:30 ( za 1 yang ) Serdecznie zapraszamy !
 11. Adonis

  [Prezentacja] [HARD] Darvanis

  Event (16-18.03.2018) Krótki opis eventu : Od 16 do 18.03.2018 zostaną odpalone raty serwera aż 100% ( Exp/Yang/Drop/YangBomba ) Dnia 16.03.2018 od 15:30 zostaną włączone raty serwerowe i potrwają do końca 18.03 ! Dodatkowo w piątek ( 16.03.2018 o 19:30 ) Zostanie przeprowadzony event { Sklep za 1 yang } , przeprowadzimy dla was 3 rundy a nagrody będą dla was niespodzianką . Opis eventu za 1 yang : - Dostępne będą 3 rundy eventu ! -Event zostanie przeprowadzony na CH1 mapa Dolina orków - Sklep który zostaje wystawiony posiadać będzie drogocenne item/y za 1 yang -Sklep zostaje postawiony randomowo 1 na jedną rundę -W momencie gdy sklep jest gotowy pojawia się komunikat w grze o rozpoczęciu eventu - Jeśli jakiś gracz odnajdzie sklep zostaje nagrodzony tym co w nim oraz komunikatem w grze -Po przeprowadzeniu 3 rund nastąpi komunikat końcowy Event przeprowadzi [GM]Adonis Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do gry !
 12. Robię serwer i co wy na to by nazwać go : PiSMt2 - Prywatny serwer dla prawdziwych polaków .

  #patriota  #poland #bóg

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. Adonis

   Adonis

   Duda boss głowny a główny NPC serwera to KACZYŃSKI  zamiast kapitana będzie Macierewicz Anatonio oraz przywrócimy Misiewicza  !

  3. xGofer

   xGofer

   Zamiast Atak Boga Smoków to Atak Boga Kotów

  4. Sushi

   Sushi

   Bronek sie na bossa nie nadaje, więc jakiś tam mobek, Kaczyński z Kopaczową na czele 

 13. Adonis

  Oceń utwór osoby wyżej

  4/10
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.