Skocz do zawartości
Samia.pl Miejsce na twój baner!

Polecane posty

Napisano (edytowany)

    Przedmiot: Yang
    Opis przedmiotu: Sprzedam yangi na serwerze Imperia.bz - Reszta informacji na stronie allegro
    Dowód posiadania przedmiotu: Opinie mojego konta na allegro są wystarczająco wiarygodne, w przeciwieństwie do wstawiania screena z gry :)
    Kontakt: GG: 59744316, allegro
    Płatność: Payu, Przelew tradycyjny
    Allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=7235535535

 

    Zapraszam po więcej informacji na stronie allegro.

Edytowano przez yojen123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


 • Podobna zawartość

  • Przez Crash3R
   Przedmiot: Sura Wp 
   Opis przedmiotu: Eq agoni na poziom I,II,III,IV /// IS EXP/PVP i inne wiecej informacji pw
   Dowód posiadania przedmiotu: http://prntscr.com/im1ef6
   Kontakt: GG-63309745, Forum
   Płatność: Paypal
   Allegro: Nie
  • Przez silence22
   Creature Metin2 is an international Old-Middleschool pvm - pvp server
   Server was started at 29.10.2017 um 22:00 Uhr
   All ITEMSHOP items can be obtained ingame!
   Here Are the presentation !
   WEB LINK

  • Przez Zikoosi   www.enaris.eu
   www.enaris.eu/rejestracja
   www.enaris.eu/download
   Enaris.eu/support
   forum.enaris.eu
   Facebook.com/EnarisMetin2

   Serwer Enaris.pl jest projektem stworzonym pod poziom trudności Medium. Znajdziecie u nas również kilka trudniejszych elementów, ale to ze względu na próbę podtrzymania stałych cen na rynku oraz możliwości zarobkowe nowych graczy. Rozgrywka jest bardzo przyjemna, duża ilość wyzwań oraz nowe mapy zapewnią Wam długą i przyjemnie ułożoną zabawę.

   Maksymalnym poziomem, jaki możemy osiągnąć to 140. Nie planujemy prędko zwiększać poziomu, wolimy skupić się na dodaniu nowych rozwiązań i systemów, które urozmaicą lub uzupełnią rozgrywkę do danego poziomu. Maksymalnie możemy rozdać 120 punktów do każdej ze statystyk, dodatkowo punkty te możemy zdobyć z misji oraz dzięki specjalnym przedmiotom.

   Serwer był tworzony dość długo, posiadamy bardzo rozbudowane Centrum Pomocy, który został stworzony z myślą o graczach. Postaramy się z całych sił, aby każdy był zadowolony z gry. Dodatkowo gwarantujemy regularne wydarzenia oraz eventy okolicznościowe, które urozmaicą rozgrywkę na naszym serwerze.


   Zdobywanie doświadczenia na naszym serwerze jest bardzo rozbudowane. Przede wszystkim zrezygnowaliśmy ze starych map - mowa tutaj o mapach powyżej 75 poziomu - dzięki temu zdobywanie doświadczenia będzie jeszcze bardziej przyjemne. Do poziomu około 100 zdobywanie doświadczenia jest w miarę szybkie, później one zwalnia, aby wbicie maksymalnego poziomu nie było czymś co zajmuje 3 dni. Do dyspozycji macie mnóstwo dopalaczy, które przyspieszą znacznie zdobywanie doświadczenia. Są to min. Mikstury Mądrości czy Pierścienie Doświadczenia.


   Postanowiliśmy poza standardowym wypadniem Yang dodać również drop Sztabek Złota. Wpadają one bezpośrednio do naszego Ekwipunku. Przelicznik Yang został znacznie zwiększony względem serwera globalnego, lecz nie na tyle, aby sumy Yang były kosmiczne. Dodatkowo na serwerze dostępne są Bryłki Złota w różnych kolorach oraz wartościach.


   Usunęliśmy wypadnie wszystkich śmieciowych i bezużytecznych ulepszaczy, aby nie zaśmiecały waszego Ekwipunku. Wszystkie przedmioty posiadają swój opis oraz cel. Zmodyfikowaliśmy również działanie Rękawicy Złodzieja - od teraz poprawnie zwiększa ona wypadnie przedmiotów.   Po pierwszym zalogowaniu naszej postaci do gry otrzymujemy Skrzynię Ucznia I, następne Skrzynie będziemy otrzymywać co 10 poziomów, aż do 140. Otrzymujemy dodatkowo 1 Poziom Konia, 10 Poziom Przywołania Konia, maksymalnie rozwinięta Umiejętność rozumienia Innych, nieskończona Trzecia Ręka, powiększony Magazyn. W zależności od królestwa, w którym stworzysz postać otrzymasz Togę, która będzie wspierała Cię w walce z potworami oraz reprezentowała godnie Twoje królestwo. Buty Wiatru, które dostaniemy na początku rozgrywki są na zawsze oraz nie zajmują zbędnego slotu w ekwipunku. Peleryna Męstwa dostępna na start posiada 300 Przywołań, które możemy uzupełniać walutą serwerową (Yangami).
   Jako bonus, każda postać ma do wyboru zwierzaka startowego oraz wierzchowca, które są na 8 godzin.

   Postanowiliśmy podzielić wszystkie umiejętności na 2 kategorie. Pierwszą z nich są umiejętności aktywne inaczej czynne, które wybieramy na 5 Poziomie i szkolimy do poziomu Perfect Master. Drugą kategorią są umiejętności pasywne inaczej bierne, które szkolimy na kilka różnych sposobów. Każda umiejętność pasywna daje nam znaczne bonusy, które zostały opisane poniżej.


   Każda Umiejętność z 17 Punktów automatycznie awansuje na poziom M1. Istnieje szansa, że dana umiejętność z 17 Punktów zostanie awansowana na M2-M3. Aby wyszkolić daną umiejętność na G1 trzeba przeczytać pomyślnie 20 Ksiąg Umiejętności. Jeżeli szkolenie umiejętności powiedzie się następną Księgę Umiejętności możemy przeczytać po 4 godzinach. Jeżeli szkolenie umiejętności nie powiedzie się następną Księgę Umiejętności możemy przeczytać po 2 godzinach.
   Na Księgi Umiejętności działają  Zwoje Egzorcyzmu (Niwelują czas oczekiwania) oraz Rady Pustelnika (Zwiększają szansę na pomyślne przeczytanie o 25%).

   Każdy rodzaj Ksiąg Umiejętności posiada swoją ikonę, dzięki czemu w prosty sposób możemy ją odróżnić i wyszukać.
    

   Po wbiciu umiejętności na poziom G1 możemy dalej szkolić umiejętność poprzez  Kamienie Duchowe, Kryształy Duchowe oraz  Tęczowe Kamienie.
   Kamień Duchowy możemy czytać co 4 godziny, jeżeli trening się powiedzie oraz co 2 godziny jeżeli się trening nie powiedzie.
    Kryształ Duchowy możemy czytać bez ograniczenia czasowego.
    Tęczowy Kamień podnosi Umiejętność z poziomu G1 od razu do P1.


   Wprowadziliśmy tak zwany automatyzm umiejętności, dzięki czemu nie będziecie musieli czekać lub przelogować postaci po śmierci. Umiejętności, które dostały tą cechę to:
   - Aura Miecza
   - Berserk
   - Strach
   - Czarowana Zbroja
   - Bezszelestny Chód
   - Silne Ciało
   - Ognisty Duch
   - Mroczna Ochrona


   Otwieranie Kufrów to umiejętność pasywna, która zwiększa szansę na otwarcie Kufrów, które są rozmieszczone na mapach. Każdy kufer możemy otworzyć za pomocą specjalnego klucza. Maksymalny poziom Otwierania Kufrów to P1. Aby wyszkolić umiejętność na poziom Perfect Master potrzebujemy pomyślnie przeczytać 20 Ksiąg Kluczmistrza.

   Kowalstwo to druga umiejętność pasywna, która zwiększa szansę na pomyślne ulepszenie przedmiotów. Aby szkolić umiejętność należy wykonywać poszczególne misje u Kowala, które polegają na ulepszaniu przedmiotów w danym przedziale poziomowym. Maksymalny poziom Kowalstwa to 10 punktów - za każdy 1 punkt otrzymujemy 1% szansy więcej na pomyślne ulepszenie przedmiotu.
   Misje Kowalstwa rozpoczynają się na 45 Poziomie.


   Smocze Szpony to pierwsza Smocza Umiejętność z czterech. Dzięki szkoleniu tej zdolności będziecie mogli zwiększyć bonus silny przeciwko Ludziom. Umiejętność szkolimy za pomocą Księgi Smoczych Szponów.Księgę tą możemy czytać co 6 godzin, niezależnie czy szkolenie powiedzcie się czy nie.  Dodatkowo na tą umiejętność nie działają Zwoje Egzorcyzmu ani Rady Pustelnika. Maksymalny poziom Smoczych Szponów to P1. Należy przeczytać pomyślnie 20 Ksiąg, aby to osiągnąć.

   Smocze Serce to druga Smocza Umiejętność z czterech. Dzięki szkoleniu tej zdolności będziecie mogli zwiększyć bonus maksymalnego poziomu PŻ. Umiejętność szkolimy za pomocą Księgi Smoczego Serca.Księgę tą możemy czytać co 6 godzin, niezależnie czy szkolenie powiedzcie się czy nie.  Dodatkowo na tą umiejętność nie działają Zwoje Egzorcyzmu ani Rady Pustelnika. Maksymalny poziom Smoczego Serca to P1. Należy przeczytać pomyślnie 20 Ksiąg, aby to osiągnąć.

   Smocza Furia to trzecia Smocza Umiejętność z czterech. Dzięki szkoleniu tej zdolności będziecie mogli zwiększyć bonus silny przeciwko Potworom. Umiejętność szkolimy za pomocą Księgi Smoczej Furii. Księgę tą możemy czytać co 6 godzin, niezależnie czy szkolenie powiedzcie się czy nie.  Dodatkowo na tą umiejętność nie działają Zwoje Egzorcyzmu ani Rady Pustelnika. Maksymalny poziom Smoczej Furii to P1. Należy przeczytać pomyślnie 20 Ksiąg, aby to osiągnąć.

   Smocza Siła to ostatnia Smocza Umiejętność z czterech. Dzięki szkoleniu tej zdolności będziecie mogli zwiększyć bonus Wartości Ataku. Umiejętność szkolimy za pomocą Księgi Smoczej Siły. Księgę tą możemy czytać co 6 godzin, niezależnie czy szkolenie powiedzcie się czy nie.  Dodatkowo na tą umiejętność nie działają Zwoje Egzorcyzmu ani Rady Pustelnika. Maksymalny poziom Smoczej Siły to P1. Należy przeczytać pomyślnie 20 Ksiąg, aby to osiągnąć.

   Postanowiliśmy totalnie edytować system polimorfii, aby był bardziej opłacalny, a zarazem ciekawy w rozwoju. Zmieniliśmy w znacznym stopniu system szkolenia umiejętności (więcej poniżej), dodaliśmy bonusy za osiągnięcie danego poziomu umiejętności oraz edytowaliśmy zdobywanie marmurów.

   Aby wyszkolić Polimorfię do poziomu M1 należy przeczytać pomyślnie 20 Ksiąg Polimorfii.
   Księgę Polimorfii możemy czytać co 2 godziny jeżeli szkolenie się powiedzie oraz co 1 godzinę jeżeli się nie powiedzie.
   Po osiągnięciu Polimorfii na poziomie M1 otrzymujemy: 50 Wartość Ataku. Aby szkolić Polimorfię do poziomu G1 należy przeczytać pomyślnie 10 Zaaw.Ksiąg Polimorfii.
   Zaaw. Księgę Polimorfii możemy czytać co 4 godziny jeżeli szkolenie się powiedzie oraz co 2 godziny jeżeli się nie powiedzie.
   Po osiągnięciu Polimorfii na poziomie G1 otrzymujemy: 100 Wartości Ataku. Aby szkolić Polimorfię do poziomu P1 należy przeczytać pomyślnie 20 Mistrz.Ks.Polimorfii.
   Księgę Mistrz.Ks.Polimorfii możemy czytać co 6 godzin jeżeli szkolenie się powiedzie oraz co 3 godziny jeżeli się nie powiedzie.
   Po osiągnięciu Polimorfii na poziomie P1 otrzymujemy: 150 Wartości Ataku, 5% Silny przeciwko Potworom.
   Wszystkie bonusy aktywują się tylko i wyłącznie przy przemianie w stwora.

   Postanowiliśmy również zająć się łowieniem. Przede wszystkim zupełnie inaczej wygląda teraz sam proces łowienia przedmiotów. Aby zacząć swoją przygodę z Łowieniem musisz posiadać
   30 poziom oraz udać się na specjalną mapę - Wyspę Łowiecką, ponieważ na żadnej innej mapie nie można od teraz łowić.

   Mapa Łowiecka posiada tylko i wyłącznie jeden kanał dostać tam możecie się przez Panel Teleportacji, który dostępny jest pod klawiszem TAB. Dodatkowo na mapie znajduje się ośmiu Rybaków, u których możecie nabyć specjalne przynęty oraz wędki.
    
   Po zarzuceniu Wędki czekamy od 10 do 15 sekund i otrzymujemy na czacie informacje ile razy musimy kliknąć spację. Jeżeli mowa już o samej Wędce daje ona nam większą szansę na złowienie przedmiotu. Punkty Wędki możemy zdobywać dzięki pomyślnemu złowieniu przedmiotu.
   Warto również dodać, że zmieniliśmy całkowicie przedmioty, które możecie wyłowić. Dla zachęty podamy, że jest szansa na wyłowienie kuponu SM.

   Sama Umiejętność Łowienia zwiększa nam szansę na złowienie przedmiotu. Można szkolić ją poprzez Księgę Rybołówstwa, która do zdobycia jest min. z Łowienia Przedmiotów.
   Maksymalny poziom Łowienia to 10 Punktów, czyli 10% więcej szansy na wyłowienie przedmiotu. Szansę na zwiększenie pomyślnego wyłowienia możemy również zwiększyć przynętami.
   Marmur Rybaka działa na zasadzie Pierścienia Doświadczenia z Item Shopu i po użyciu go trafia on do lewego górnego rogu ekranu.

   Kto lubi kopać rudę przez 45 sekund po czym dostać 3 kawałki bursztynu - chyba nikt. Dlatego postanowiliśmy znacznie edytować system górnictwa.
   Po pierwsze zmieniliśmy działanie Umiejętności Górnictwo - od teraz zwiększenie poziomu tej umiejętności zwiększa szansę na pomyślne wydobycie rudy.
   Drugą zmianą jest edycja Kilofa, który występuję w trzech wersjach, z dostosowaną ilością punktów do następnego ulepszenia.
   Ostatnią i najważniejszą zmianą jest fakt, iż zwiększyliśmy ilość wykopanej rudy oraz zmniejszyliśmy czas wydobycia jej.
    
   Na naszym serwerze nie będziecie musieli szukać rud po każdej mapie - po osiągnięciu 30 Poziomu możecie udać się na Kotlinę Górniczą.
   Znajdziecie tam wszystkie potrzebne Wam rudy w dużej ilość o szybkim czasie ponownego pojawiania się.
    

   Górnictwo szkolimy bardzo podobnie jak Rybołówstwo, czyli czytamy Podręczniki do Górnictwa. Każda pomyślnie przeczytana Księga zwiększa nam szansę na pomyślne wykopanie rudy. Maksymalny poziom Wydobycia Rudy to 10 Punktów, każdy punkt zwiększa nam szansę o 1%.
   Szansę na wydobycie Rudy możemy również zwiększyć poprzez użycie Kamienia Węgielnego, który działa jak Pierścień Doświadczenia z IS'a i trafia do lewego górnego rogu.
    
   Odświeżyliśmy również system dowodzenia. Wcześniejsza jego wersja była mało opłacalna, a wręcz nieopłacalna.
   Przede wszystkim edytowaliśmy możliwe bonusy do zdobycia dzięki Dowodzeniu oraz sposób szkolenia Umiejętności.
   Od teraz dostępne bonusy bo wyszkoleniu umiejętności na P1 to:
   - Silny Przeciwko Potworom
   - Obrona
   - Wartość Ataku
   - Maksymalne PŻ
   - Odporność na Potwory

   Aby wyszkolić Dowodzenie do poziomu M1 należy przeczytać pomyślnie 20 Ksiąg Sun-Zi.
   Księgę Sun-Zi możemy czytać co 2 godziny jeżeli szkolenie się powiedzie oraz co 1 godzinę jeżeli się nie powiedzie.
   Aby szkolić Dowodzenie do poziomu G1 należy przeczytać pomyślnie 10 Ksiąg Wu-Zi.
   Księgę Wu-Zi możemy czytać co 4 godziny jeżeli szkolenie się powiedzie oraz co 2 godziny jeżeli się nie powiedzie.
   Aby szkolić Dowodzenie do poziomu P1 należy przeczytać pomyślnie 20 Ksiąg WeiLiao Zi.
   Księgę WeiLiao Zi możemy czytać co 6 godzin jeżeli szkolenie się powiedzie oraz co 3 godziny jeżeli się nie powiedzie.
   Wszystkie bonusy aktywują się tylko i wyłącznie, gdy jesteśmy liderem grupy oraz gdy jesteśmy blisko osoby, której nadaliśmy bonus.


   Dodaliśmy system Sklepów Offline, który oferuje możliwość wystawiania sklepów, beż potrzeby stale włączonego Komputera. Sklep możemy wystawić od 30 poziomu.
   Czas stania sklepu to: 8 godzin, 24 godziny, 48 godzin, 72 godziny. Każdy gracz może wystawić tylko jeden sklep - nie martwcie się sklepy są bardzo duże.
   Przedmioty do sklepu można dodawać z dowolnego miejsca na serwerze. Po otwarciu każdego sklepu podświetla się na złoto, dzięki czemu łatwo się odnajdziecie na mapie.

   Odświeżyliśmy również cały System Konny. Nie polega już on tylko i wyłącznie na czytaniu Medali Konnych, aby osiągnąć Konia Militarnego, lecz tym razem możemyzyskać znaczenie ciekawsze bonusy, które wzmocnią i pomogą naszej postaci w walce z potworami oraz kamieniami metin.


   Najważniejszą zmianą dotyczącą szkolenia Konia jest maksymalny poziom jeździectwa, czyli 30.
   Każdy stopień wyszkolenia nie tylko zmienia wygląd naszego wierzchowca, ale również jego bonusy.
   11 Poziom Konia - 30 Wartości Ataku/30 Obrony
   21 Poziom Konia - 60 Wartości Ataku/60 Obrony
   30 Poziom Konia - 100 Wartości Ataku/100 Obrony
   Bonusy działają tylko i wyłącznie kiedy siedzimy na Koniu.
   Szkolenie Konia (1-11 Poziom) - Brak Limitu Czasowego
   Szkolenie Konia (11-21 Poziom) - 30 Minut
   Szkolenie Konia (21-30 Poziom) - 60 Minut
   Konia szkolimy naturalnie czytając Medale Konne.
   Na te przedmioty nie działają żadne Zwoje Egzorcyzmu ani Rady Pustelnika.

   Na serwer wprowadziliśmy również kilka rodzajów Certyfikatów Konnych, które automatycznie podnoszą nasz poziom Jeździectwa na określony stopień.
   Jako, iż bonusy Konne są znaczne nie ma certyfikatu, który automatycznie podniesie Jeździectwo do 30 Poziomu.
   Brązowy Certyfikat (+1 Poziom Konia)
   Srebrny Certyfikat (11 Poziom Konia)
   Złoty Certyfikat (21 Poziom Konia)

   Postanowiliśmy w dużym stopniu odświeżyć każdą z lokalizacji - nie mamy tutaj na myśli samej mapy, lecz wszystkie występujące na niej potwory oraz metiny.
   Na żadnej z map nie znajdziecie rud oraz nie można na nich łowić ryb. Wszyscy Strażnicy Dungenów zostali przeniesieni na Wyspę Wypraw.

   - Zwiększone występowanie Metinów
   - Zwiększone występowanie Bossów
   - Zwiększone występowanie Potworów


   - Zwiększone występowanie Metinów
   - Zwiększone występowanie Bossów
   - Zwiększone występowanie Potworów


   - Dodano Metiny Duszy
   - Zwiększone występowanie Bossów
   - Zwiększone występowanie Potworów


   - Zwiększone występowanie Metinów
   - Dodano występowanie Pustynny Lisów oraz Zjawy Żółtego Tygrysa
   - Zwiększone występowanie Potworów


   - Dodano występowanie Metinów Upadku
   - Dodano występowanie Lodowej Wróżki oraz Nosiciela Plagi
   - Zwiększone występowanie Potworów


   - Dodano występowanie Metinów Upadku
   - Dodano występowanie Władcy Ezotów
   - Zwiększone występowanie Potworów


   - Zwiększono występowanie Metinów
   - Dodano występowanie Hae-Tae oraz Czerwonego Smoka
   - Zwiększone występowanie Potworów


   - Zwiększono występowanie Metinów
   - Zwiększone występowanie Potworów


   - Dodano występowanie Metinów Małp
   - Zwiększono występowanie Bossów
   - Zwiększone występowanie Potworów


   - Dodano występowanie Metinów Pająków
   - Dodano występowanie Bossów Pająków
   - Zwiększone występowanie Potworów


   - Dodano występowanie Metinów Pung-Ma oraz Metinów Ma-An
   - Zwiększone występowanie Potworów


   - Zwiększono występowanie Metinów
   - Dodano występowanie Władcy Lasu oraz Eotena
   - Zwiększone występowanie Potworów


   - Zwiększono występowanie Metinów
   - Dodano występowanie Skoumana oraz Wierzboluda
   - Zwiększone występowanie Potworów


   Postanowiliśmy uniknąć pytań typu: "Gdzie znajdę Bramy Piekieł" ; "Gdzie jest Baronka". Dlatego też stworzyliśmy specjalną mapę, którą nazwaliśmy Wyspą Wypraw.
   Znajdziecie tam wszystkie wejścia na Dungeony, łatwo je rozpoznać po ozdobionym terenie oraz NPC (Strażniku), który jest dostosowany pod każdy z nich.   Na żaden Dugneon nie wymagana jest grupa, ale musimy posiadać odpowiedni ekwipunek. Każdy Dungeon wymaga od nas specjalnej przepustki,
   które są według poziomu trudności coraz trudniejsze do zdobycia. Szczegóły dotyczące każdego z Wyzwań są opisane poniżej.

   1. Zniszcz wszystkie Kamienie Metin.
   2. Zabij wszystkie Potwory.
   3. Zniszcz prawidłowy Kamień Metin.
   4. Zabij Guem-Chul'a.


         
   1. Zniszcz Kamień Metin.
   2. Zabij wszystkie Potwory.
   3. Zniszcz prawidłowy Kamień Metin.
   4. Zdobądź klucz Zin, aby przejść dalej.
   5. Zabij Wodza Orków.
     

   1. Zniszcz Kamień Metin.
   2. Zabij wszystkie Potwory oraz Króla Demonów.
   3. Zniszcz prawidłowy Kamień Metin.
   4. Odblokuj wszystkie pieczęcie.
   5. Zabij Elit.Króla Demonów.
   6. Zdobądź Mapę Zin.
   7. Zdobądź Klucz Zin.
   8. Zabij Umarłego Rozpruwacza.
   9. Zabij Niebieską Śmierć. 
    


   1. Zniszcz sześć Pajęczych Jaj.
   2. Zabij Elitarną Królową Pająków.
   3. Zabij Baronównę Pająków.


   1. Zniszcz wszystkie Kamienie Metin.
   2. Zabij Berana-Setaou

   1. Zniszcz wszystkie Kamienie Metin.
   2. Zabij Berana-Setaou
   https://zikosi.imgur.com/all/#3

   1. Zdobądź Mroźny Klucz.
   2. Zabij wszystkie Potwory.
   3. Pokonaj wszystkie fale Potworów.
   4. Otwórz wszystkie Arktyczne Kostki.
   5. Zniszcz wszystkie Kamienie Metin.
   6. Zdobądź Klucz Lodowego Kwiatu.
   7. Zniszcz Kolumnę Północy.
   8. Zabij Nemere.


   1. Pokonaj wszystkie Potwory.
   2. Znajdź Złotą Zębatkę.
   3. Zabij Ignatora oraz jego obstawę.
   4. Odblokuj wszystkie Stele Isfet.
   5. Zniszcz Metin Purgatorium.
   6. Pokonaj wszystkie Potwory.
   7. Zabij Razadora.


   1. Pokonaj wszystkie Potwory.
   2. Zniszcz wszystkie Kamienie Metin.
   3. Pokonaj Leśnego Lemura Hrabię.
   4. Pokonaj wszystkie Potwory.
   5. Zabij Leśnego Lemura Dowódcę.


   1. Odblokuj wszystkie Pustynne Pieczęcie.
   2. Zniszcz prawidłowy Kamień Metin.
   3. Odnajdź Pustynny Totem i użyj go.
   4. Zabij wszystkie Potwory.
   5. Pokonaj Pustynnego Władcę.

    


   Mapa dostępna jest od 75 Poziomu. Potwory występujące na mapie to Setaou oraz Ziny w różnej formie. Na mapie znajdują się 2 rodzaje Kamieni Metin oraz 2 rodzaje Bossów.
   Minimapa została przedstawiona na zdjęciu poniżej, sama mapa jest dość sporej wielkości, utrzymana w klimacie pustynnym. Na mapie tej zdobywamy doświadczenie do 95 Poziomu.   Mapa dostępna jest od 95 Poziomu. Potwory występujące na mapie to Lemury w różnej formie. Na mapie znajdują się 2 rodzaje Kamieni Metin oraz 2rodzaje Bossów.
   Minimapa została przedstawiona na zdjęciu poniżej, sama mapa jest dość sporej wielkości, utrzymana w klimacie górskim. Na mapie tej zdobywamy doświadczenie do 110 Poziomu.   Mapa dostępna jest od 110 Poziomu. Potwory występujące na mapie to Trytony w różnej formie. Na mapie znajdują się 2 rodzaje Kamieni Metin oraz 2 rodzaje Bossów.
   Minimapa została przedstawiona na zdjęciu poniżej, sama mapa jest dość sporej wielkości, utrzymana w klimacie morskim. Na mapie tej zdobywamy doświadczenie do 125 Poziomu.   Mapa dostępna jest od 125 Poziomu. Potwory występujące na mapie to Cyklopy w różnej formie. Na mapie znajdują się 2 rodzaje Kamieni Metin oraz 2rodzaje Bossów.
   Minimapa została przedstawiona na zdjęciu poniżej, sama mapa jest dość sporej wielkości, utrzymana w klimacie pustynnym. Na mapie tej zdobywamy doświadczenie do 140 Poziomu.   Postanowiliśmy dodać kilka szkatułek & kufrów, które będziecie mogli zdobywać już od 1 poziomu waszej Postaci.
   Każdy z tych przedmiotów wpada bezpośrednio do Ekwipunku oraz Rękawica Złodzieja działa na nie poprawnie.

   Skrzynia ta jest "typową" szkatułką serwerową, z której możecie zdobyć podstawowe przedmioty, które wspomogą Waszą postać w walce z potworami oraz kamieniami metin.
   Tak mniej więcej przedstawia się drop ze szkatułek:
   - Rękawica Złodzieja (30 minut)
   -  Złota Moneta (30 minut)
   - Pierścień Doświadczenia (30 minut)
   -  Fasolka Xin
   -  Dłoń Krytyka
   -  Dłoń Przebicia
   - Wykrywacz Kamieni Metin
   - Małż
   -  Zielona Mikstura [D]
   -  Fioletowa Mikstura [D]
   - Zwój Błogosławieństwa
   - 25.000 Sztabka
   - 10.000 Sztabka
   - 5.000 Sztabka
   -  Mini Autopota (Czerwona)
   -  Mini Autopota (Niebieska)
   -  Wzmocnienie Przedmiotu
   - Zaczarowanie Przedmiotu

   Zmieniliśmy system wytwarzania Ros, od teraz nie potrzebujemy przerabiać różnych kwiatów na soki, lecz zioła bezpośrednio na rosy różnego rodzaju.
   Czas ros oraz ich wartości zostały edytowane na bardziej wartościowe.
   - Niebieskie Zioło
   - Czerwone Zioło
   - Zielone Zioło
   - Szare Zioło
   - Żółte Zioło
   - Pomarańczowe Zioło

   Jak sama nazwa mówi skrzynia ta zawiera ogromne mądrości. Dzięki przedmiotom z tej skrzyni będziecie mogli szkolić większość swoich umiejętności pasywnych.
   -  Sun Zi
   -  Wu Zi
   -  WeiLio Zi
   -  Księga Polimorfii
   - Zaaw.Księga Polimorfii
   -  Mistrz.Ks.Polimorfii
   -  Przewodnik do Górnictwa
   -  Instrukcja Jazdy Konnej
   -  Księga Rybołóstwa

   System szarf postanowiliśmy podzielić na dwie kategorie, które przeznaczone są do walki z potworami lub z ludźmi.
   Każda szarfa posiada pięć poziomów ulepszeń, a wytworzyć ją możemy u Theohwana, który znajduje się w każdym pierwszym mieście.   System broni postanowiliśmy podzielić na dwie kategorie, które przeznaczone są do walki z potworami lub z ludźmi.
   Każdy set broni posiada pięć poziomów ulepszeń oraz da się do niego włożyć kamienie dusz.


    
   System zbroi postanowiliśmy podzielić na dwie kategorie, które przeznaczone są do walki z potworami lub z ludźmi.
   Każdy set zbroi posiada pięć poziomów ulepszeń oraz da się do niego włożyć kamienie dusz.
   System biżuterii postanowiliśmy podzielić na dwie kategorie, które przeznaczone są do walki z potworami lub z ludźmi.
   Każda część biżuterii posiada pięć poziomów ulepszeń oraz da się do niej włożyć przetopy.

   Biżuteria Legendarnego Bohatera - Wymagany 30 Poziom

   Biżuteria Upadłego Króla - Wymagany 75 Poziom

   Biżuteria Czerwonego Smoka - Wymagany 100 Poziom

   Biżuteria Malachitowa - Wymagany 115 Poziom

   Biżuteria Tajemniczego Srebra - Wymagany 130 Poziom

    

   Biżuteria Szafirowa - Wymagany 75 Poziom

   Biżuteria Szmaragdowa - Wymagany 100 Poziom

   Biżuteria Rubinowa - Wymagany 120 Poziom
    
   Biżuteria Granatowa - Wymagany 140 Poziom   Kamienie Dusz na serwerze zostały w dość znacznym sposób edytowane. Niezależnie od plusa każdy kamień będzie nam po coś przydatny, czy to w wymianie, czy w przetapianiu. Maksymalnym poziomem Kamieni Dusz jest +6. Warto tutaj wspomnieć, że kamienie te nie będą łatwe do zdobycia, aby ciągle trzymały swoją cenę i wartość rynkową.
   W zamian za to dają nam spore bonusy. Szansa na pomyślne dodanie Kamienia Dusz do przedmiotu wynosi 60%.
   Natomiast jeżeli Kamień Dusz nie wejdzie to nie ma już efektu, tylko zostaje pusty slot oraz informacja na czacie.
   Oczywiście można ulepszać Kamienie Dusz u Sury, lecz tylko do poziomu +5. Wymagana jest duża suma Yang oraz Kawałki Kamienia.

   -Kamień Duszy Potwora +5 -> Silny Przeciwko Potworom +15%
   - Kamień Duszy Śmierci +5 -> Szansa na Krytyczny Cios +15%
   - Kamień Duszy Penetracji +5 -> Szansa na Przeszywający Cios +15%
   - Kamień Duszy Powtórki +5 -> Szybkość Zaklęcia +20%
   - Kamień Duszy Sury +5 -> Silny przeciwko Sura +30%
   - Kamień Duszy Ninja +5 -> Silny przeciwko Ninja +30%
   - Kamień Duszy Wojownika +5 -> Silny przeciwko Wojownik +30%
   - Kamień Duszy Szamana +5 -> Silny przeciwko Szaman +30%
   - Kamień Duszy Przyspieszenia +5 -> Szybkość Ruchu +40%
   - Kamień Duszy Witalności +5 -> Maksymalne PŻ +1000
   - Kamień Duszy Uchylenia +5 -> Szansa na Blok Ciosu +15%
   - Kamień Duszy Uniku +5 -> Szansa na Uniknięcie Strzały +15%
   - Kamień Duszy Obrony +5 -> Obrona +100

   - Kamień Duszy Potwora +6 -> Silny Przeciwko Potworom +20%
   - Kamień Duszy Śmierci +6 -> Szansa na Krytyczny Cios +20%
   - Kamień Duszy Penetracji +6 -> Szansa na Przeszywający Cios +20%
   - Kamień Duszy Powtórki +6 -> Szybkość Zaklęcia +25%
   - Kamień Duszy Sury +6 -> Silny przeciwko Sura +35%
   - Kamień Duszy Ninja +6 -> Silny przeciwko Ninja +35%
   - Kamień Duszy Wojownika +6 -> Silny przeciwko Wojownik +35%
   - Kamień Duszy Szamana +6 -> Silny przeciwko Szaman +35%
   - Kamień Duszy Przyspieszenia +6 -> Szybkość Ruchu +45%
   - Kamień Duszy Witalności +6 -> Maksymalne PŻ +2000
   - Kamień Duszy Uchylenia +6 -> Szansa na Blok Ciosu +20%
   - Kamień Duszy Uniku +6 -> Szansa na Uniknięcie Strzały +20%
   - Kamień Duszy Obrony +6 -> Obrona +150

   Wprowadziliśmy również System Pasów na serwer Enaris. Od początku mamy z nim styczność, gdyż na start otrzymujemy Pas Ucznia.
   Do każdego pasa możemy włożyć przetopy, które wzmacniają jego statystyki. Wyjątek stanowi Pas Ucznia.
   Pasy zostały również podzielone na dwie kategorie, wszystkie informacje o pasach uzyskacie u Seon-Pyeon'ga.
   Jedynym wymaganiem do noszenia pasa jest poziom. Bonusy będziecie mogli poznać już w samej grze.


   Pas Lniany - Wymagany 75 Poziom
    Pas Skórzany - Wymagany 100 Poziom
   Pas Przepychu - Wymagany 120 Poziom
   Pas Mądrości - Wymagany 135 Poziom


   Kolejnym systemem są Pierścienie. Przedmioty te zakładamy pod specjalny slot w naszym Ekwipunku. Do noszenia pierścieni oprócz poziomu wymagana jest odpowiednia ilość punktów rangi, jeżeli nie będziemy jej posiadać nie założymy pierścienia. Wszystkie pierścienie są na stałe i mamy możliwość zdobycia ich z silnych bossów.


   Pierścień Ucznia - Wymagany 35 Poziom
   Pierścień Króla - Wymagany 75 Poziom
   Pierścień Mistrza - Wymagany 100 Poziom
   Pierścień Cienia - Wymagany 125 Poziom

   Pierścień Władcy - Wymagany 55 Poziom
   Pierścień Żywotności - Wymagany 85 Poziom
   Pierścień Mądrości - Wymagany 105 Poziom
   Pierścień Blasku - Wymagany 135 Poziom

   Amulety działają na podobnej zasadzie do Pierścieni - do założenia wymagany jest odpowiedni poziom oraz ilość punktów rangi. Natomiast zmienia się system zdobywania Amuletów.
   Każdy z nich możemy wytworzyć odpowiednią ilość rudy oraz ulepszacz na dany poziom. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie u Rzemieślnika w mieście.


    Amulet Zwyczajny (EXP) - Wymagany 35 Poziom
    Amulet Rzadki (EXP) - Wymagany 75 Poziom
    Amulet Antyczny (EXP) - Wymagany 100 Poziom
    Amulet Legendarny (EXP) - Wymagany 125 Poziom

    Amulet Zwyczajny (PVP) - Wymagany 35 Poziom
    Amulet Rzadki (PVP) - Wymagany 75 Poziom
    Amulet Antyczny (PVP) - Wymagany 100 Poziom
    Amulet Legendarny (PVP) - Wymagany 125 Poziom

   Kryształy Mocy to kolejne przedmioty, które wymagają tylko i wyłącznie poziomu do założenia ich. Kryształy Mocy będziecie musieli wytworzyć u Rzemieślnika w każdym z miast.
   Kryształy Mocy są o tyle specyficzne, że nie będzie łatwo ich wytworzyć, a bonusy ich są szczególnie wysokie oraz mocne.


    Rubinowy Kryształ Mocy - Wymagany 35 Poziom
    Jadeitowy Kryształ Mocy - Wymagany 75 Poziom
    Granatowy Kryształ Mocy - Wymagany 100 Poziom
    Błękitny Kryształ Mocy - Wymagany 125 Poziom

    Niebieski Kryształ Mocy - Wymagany 55 Poziom
    Fioletowy Kryształ Mocy - Wymagany 85 Poziom
    Onyksowy Kryształ Mocy - Wymagany 105 Poziom
    Bursztynowy Kryształ Mocy - Wymagany 135 Poziom

   System zwierzaków został zmieniony w znacznym stopniu. Każdy zwierzak na serwerze nie posiada żadnych bonusów, za wyjątkiem pupila startowego.
   Bonusy są do zakupienia u Starego Maga w każdym pierwszym mieście.
   Aby dodać bonus zwierzakowi należy użyć, w zależności od potrzeb  Wzmocnienie Zwierzaka (EXP) lub Wzmocnienie Zwierzaka (PVP).
   Aby usunąć bonus z wybranego zwierzaka należy użyć  Taj. Narzędzie Zmiany, które do zdobycia jest z trudniejszych bossów oraz wyzwań.
   Każdy zwierzak jest na stałe, możemy dowolnie edytować jego zastosowanie, dzięki przedmiotom wymienionym wyżej.
   W trakcie aktualizacji serwerowych będziemy dodawać nowe zwierzaki, mamy ich jeszcze ponad 20.
   Pupilów na naszym serwerze jest bardzo dużo, od wyboru do koloru, to Wy decydujecie o jego przeznaczeniu:
    
   Każdy zwierzak jest na stałe, możemy dowolnie edytować jego zastosowanie, dzięki przedmiotom wymienionym wyżej.
   W trakcie aktualizacji serwerowych będziemy dodawać nowe zwierzaki, mamy ich jeszcze ponad 20.
   Pupilów na naszym serwerze jest bardzo dużo, od wyboru do koloru, to Wy decydujecie o jego przeznaczeniu:


   Postanowiliśmy edytować również system fryzur. Wszystkie podstawowe fryzury znane Wam z globalnego serwera są do nabycia u Hong-Hae.
   Każda podstawowa fryzura jest na stałe i nie posiada możliwość dodanie bonusów, ani żadnych wbudowanych.
   Każda inna fryzura dostępna na serwerze również nie posiada żadnych bonusów, lecz jest na 30 dni.
   Aby dodać fryzurze bonus należy udać się do Starego Maga i zakupić według potrzeb  Wzmocnienie Fryzury (EXP) lub  Wzmocnienie Fryzury (PVP).
   Aby usunąć bonus z wybranego fryzurze należy użyć  Taj. Narzędzie Zmiany, które do zdobycia jest z trudniejszych bossów oraz wyzwań.
   Fryzur na naszym serwerze jest sporo, od Was zależy jak ozdobicie oraz wzmocnicie swoją postać.


   Postanowiliśmy edytować również system kostiumów. Każdy kostium dostępny na serwerze nie posiada żadnych bonusów oraz jest na 30 dni.
   Aby dodać kostiumowi bonus należy udać się do Starego Maga i zakupić według potrzeb  Wzmocnienie Kostiumu (EXP) lub  Wzmocnienie Kostiumu (PVP).
   Aby usunąć bonus z wybranego kostiumu należy użyć  Taj. Narzędzie Zmiany, które do zdobycia jest z trudniejszych bossów oraz wyzwań.
   Kostiumów na naszym serwerze jest sporo, od Was zależy jak ozdobicie oraz wzmocnicie swoją postać.
   Postanowiliśmy edytować również system wierzchowców. Każdy wierzchowiec dostępny na serwerze nie posiada żadnych bonusów oraz jest na 60dni.
   Aby dodać wierzchowcowi bonus należy udać się do Starego Maga i zakupić  Wzmocnienie Wierzchowca I (EXP) lub  Wzmocnienie Wierzchowca II (EXP).
   Aby usunąć bonus z wybranego wierzchowca należy użyć  Taj. Narzędzie Zmiany, które do zdobycia jest z trudniejszych bossóworaz wyzwań.
   Wierzchowców na naszym serwerze jest sporo, od Was zależy jak wspomożecie swoją walkę z potworami.   System Osiągnięć jest ważnym i bardzo opłacalnym systemem. Punkty Osiągnięć zostały zastąpione przez nas Kryształami. Ilość ich możemy znaleźć ponad naszą ilością Yang.
   Listę wyzwań możemy zobaczyć w specjalnej zakładce dostępnej pod klawiszem "C", wyróżniamy kilka rodzajów osiągnięć, każde z nich ma kilkanaście stopni zaawansowania:

    - Zabij wyznaczoną ilość Potworów
    - Zabij wyznaczoną ilość Bossów
    - Zniszcz wyznaczoną ilość Kamieni Metin
    - Zabij wyznaczoną ilość osób z Twojego Królestwa
    - Zabij wyznaczoną ilość osób z Przeciwnego Królestwa
    - Wyłów wyznaczoną ilość Przedmiotów
    - Wykop wyznaczoną ilość Rudy
    - Osiągnij odpowiedni Poziom
    - Osiągnij odpowiedni Poziom Jeździectwa
    - Stwórz Gildię
   Powyżej pokazane są kategorie osiągnięć, istnieje ponad 6 poziomów każdej z nich. Punkty zdobyte za dane wyzwanie możemy wymieniać u Seon-Hae, który znajduje się w każdym mieście.
   Nagrody są bardzo ciekawe, od dopalaczy przez przepustki do dungeonów, aż po wierzchowce i kostiumy. Warto wypełniać osiągnięcia, aby zdobywać Kryształy!

   Zmieniliśmy system zdobywania rangi, został zwiększony poziom maksymalnej rangi oraz dodaliśmy przedmioty zwiększające jej zdobywanie.
   Na naszym serwerze nie ma możliwość posiadania rangi na minusie. Tak przedstawiają się poszczególne szczeble rang, które możecie zdobyć:
    
   1-4.000 -> Początkujący
   4.000-10.000 -> Przyjazny
   10.000-25.000 -> Dobry
   25.000-75.000 -> Szlachetny
   75.000-100.000 -> Rycerski
   100.000-250.000 -> Magiczny
   250.000-500.000 -> Antyczny
   500.000-750.000 -> Mistyczny
   750.000-1.000.000 -> Heroiczny

   Wprowadziliśmy kilkanaście przedmiotów związanych ze zdobywaniem rangi:
    Czerwony Owoc Życia - Dodaje 1.000 Punktów Rangi
    Niebieski Owoc Życia - Dodaje 2.500 Punktów Rangi
    Zielony Owoc Życia - Dodaje 5.000 Punktów Rangi
    Żółty Owoc Życia - Dodaje 10.000 Punktów Rangi
    Fasolka Xin - Dodaje 150 Punktów Rangi
    Symbol Króla Przepowiedni - Zwiększa zdobywanie Rangi 2x.
    Rękawica Króla Przepowiedni - Zwiększa zdobywanie Rangi 2x.
    Pierścień Króla Przepowiedni - Zwiększa zdobywanie Rangi 1x.
    Peleryna Króla Przepowiedni - Zwiększa zdobywanie Rangi 1x.

   Od 30 Poziomu każdy gracz ma możliwość zdobycia  Skrzyni Boga Smoków z wszystkich potworów.
   Z każdej Skrzyni Boga Smoków mamy możliwość zdobycia Surowego Smoczego Kamienia.
   Wyróżniamy sześć rodzajów Smoczych Kamieni, każdy daje inny bonus. Każda stworzona Smocza Runa jest na 7 dni.
   Wyróżniamy również trzy poziom zaawansowania: Smoczy Rzadki Kamień, Smoczy Magiczny Kamień, Smoczy Heroiczny Kamień.

    
   Aby wytworzyć Smoczy Kamień Rzadki należy udać się do Alchemika i posiadać:
   - 25 Sztuk danego Smoczego Surowego Kamienia 
   - 5.000.000 Yang 
   - 25 Skrzyń Boga Smoków 
    Srebrna Rzadka Smocza Runa - Wartość Ataku +30
    Rubinowa Rzadka Smocza Runa - Szansa na Krytyczne Uderzenie +5%
    Jadeitowa Rzadka Smocza Runa - Silny przeciwko Potworom +5%
    Szafirowa Rzadka Smocza Runa - Silny przeciwko Ludziom +5%
    Granatowa Rzadka Smocza Runa - Maksymalne PŻ +500
    Onyksowa Rzadka Smocza Runa - Szansa na Przeszywające Uderzenie +5%
    
    
   Aby wytworzyć Smoczy Kamień Magiczny należy udać się do Alchemika i posiadać:
   - 50 Sztuk danego Smoczego Surowego Kamienia 
   - 10.000.000 Yang 
   - 50 Skrzyń Boga Smoków 
   - Wybrany Smoczy Kamień na poziomie Rzadkim 
    Srebrna Magiczna Smocza Runa - Wartość Ataku +65
    Rubinowa Magiczna Smocza Runa - Szansa na Krytyczne Uderzenie +10%
    Jadeitowa Magiczna Smocza Runa - Silny przeciwko Potworom +10%
    Szafirowa Magiczna Smocza Runa - Silny przeciwko Ludziom +10%
    Granatowa Magiczna Smocza Runa - Maksymalne PŻ +1500
    Onyksowa Magiczna Smocza Runa - Szansa na Przeszywające Uderzenie +10%
    
    
   Aby wytworzyć Smoczy Kamień Heroiczny należy udać się do Alchemika i posiadać:
   - 75 Sztuk danego Smoczego Surowego Kamienia 
   - 15.000.000 Yang 
   - 75 Skrzyń Boga Smoków 
   - Wybrany Smoczy Kamień na poziomie Magicznym 
    Srebrna Magiczna Smocza Runa - Wartość Ataku +100
    Rubinowa Magiczna Smocza Runa - Szansa na Krytyczne Uderzenie +15%
    Jadeitowa Magiczna Smocza Runa - Silny przeciwko Potworom +15%
    Szafirowa Magiczna Smocza Runa - Silny przeciwko Ludziom +15%
    Granatowa Magiczna Smocza Runa - Maksymalne PŻ +3000
    Onyksowa Magiczna Smocza Runa - Szansa na Przeszywające Uderzenie +15%
    
   Po wytworzeniu danej runy - każda jest na 7 dni możemy ją założyć w specjalnym oknie dostępnym w menu bocznym.

   System Energii dostępny jest od 50 Poziomu. Polega na wymianie Kamieni Dusz na  Odłamki Energii, które następnie możemy zamienić u Alchemika w  Kryształ Energii.
   Jednocześnie możemy mieć aktywny tylko i wyłącznie jeden bonus. Bonusy mają losowe czasy od 10 minut aż po 1 godzinę.
   Tak wygląda ilość punktów za wymianę poszczególnego Kamienia Dusz u Alchemika:
   Kamień Dusz +0 - 1 pkt.
   Kamień Dusz +1 - 2 pkt.
   Kamień Dusz +2 - 3 pkt.
   Kamień Dusz +3 - 4 pkt.
   Kamień Dusz +4 - 5 pkt.
   Kamień Dusz +5 - 6 pkt.
   Kamień Dusz +6 - 7 pkt.

   Natomiast tak przedstawia się lista bonusów, które możemy uzyskać po wymianie 100 Odłamków Energii:
   - Silny przeciwko Potworom 10%
   - Wartość Ataku 100
   - Obrona 100
   - Maks.PŻ + 2000
   - Silny przeciwko Ludziom +10%
   - Szansa na Krytyczne Uderzenie +10%
   - Szansa na Przeszywające Uderzenie +10%
   - Odporność na Ludzi +10%
   - Odporność na Potwory +10%
   - Szybkość Zaklęcia +10%
   - Odporność na Magię +10%
   Każdy  Kryształ Energii ma napisany czas trwania oraz bonus w opisie.

   Wprowadziliśmy kilkanaście nowych Przedmiotów, które wspomogą Was w walce zarówno z Potworami, jak i z Ludźmi.
   Lista Przedmiotów jest dość długa - przedmioty te możemy zdobyć za Punkty Osiągnięć, czy też wygrać w Konkursach. Każdy z przedmiotów przy założeniu posiada swój efekt.

    Mikstura Mądrości (I) - Daje 25% Więcej doświadczenia do Lewego Górnego Rogu na 1h.
    Mikstura Mądrości (II) - Daje 50% Więcej doświadczenia do Lewego Górnego Rogu na 1h.
    Mikstura Mądrości (III) - Daje 75% Więcej doświadczenia do Lewego Górnego Rogu na 1h.
    
    Pierścień Półksiężyca (Czas trwania 24h - czas leci tylko gdy przedmiot założony)
   - 100 Wartości Ataku
   - 15% Silny przeciwko Potworom
   - 10% Średnich Obrażeń

    Medal Bohatera (Czas trwania 24h - czas leci tylko gdy przedmiot założony)
   - 100 Obrony
   - 15% Odporności na Potwory
   - 10 Średnich Obrażeń

    Upiorny Lizak (Czas trwania 24h - czas leci tylko gdy przedmiot założony)
   - 15% Silny przeciwko Ludziom
   - 10 Obrażeń Umiejętności
   - 2000 PŻ

    Pierścień Śmier. Mocy (Czas trwania 24h - czas leci tylko gdy przedmiot założony)
   - 10% Silny Przeciwko Wojownikom
   - 10% Silny Przeciwko Ninja
   - 5% Odporności na Ludzi

    Pierścień Siły Woli (Czas trwania 24h - czas leci tylko gdy przedmiot założony)
   - 10% Silny Przeciwko Sura
   - 10% Silny Przeciwko Szaman
   - 5% Odporności na Ludzi

    Pierścień Radości (Czas trwania 24h - czas leci tylko gdy przedmiot założony)
   - 20% Więcej Doświadczenia
   - 20% Więcej Yang
   - 10% Średnich Obrażeń

    Kolczyki z kości Smoka (Czas trwania 2h - czas leci tylko gdy przedmiot założony)
   - 200 Obrona

    Kolczyki z kości Tygrysa (Czas trwania 2h - czas leci tylko gdy przedmiot założony)
   - 200 Wartości Ataku

    Brans. z kości Smoka (Czas trwania 2h - czas leci tylko gdy przedmiot założony)
   - 10 Odporności na Potwory

    Brans. z kości Tygrysa (Czas trwania 2h - czas leci tylko gdy przedmiot założony)
   - 10% Silny przeciwko Potworom
    

   Badania Biologa Chaegiraba to jedne z ważniejszych misji na naszym serwerze. To ukończenie tych misji da Wam ogromne wsparcie w walce z potworami i duże zaplecze Yang.
   Każdy przedmiot potrzebny do badań biologowi ma dopisek: "Badania Biologa", dzięki czemu będzie je Wam łatwiej odnaleźć.
   Na naszym serwerze nie musicie już biegać do Biologa, wystarczy wejść w Panel Biologa i oddać przedmiot.
   Można również skrócić czas oczekiwania do Biologa dzięki dwóm przedmiotom, które możecie zdobyć w grze:
   - Zielony Eliksir Biologa - Zwiększa Szansę na przyjęcie Przedmiotu o 50%.
   - Czerwony Eliksir Biologa - Zwiększa Szansę na przyjęcie Przedmiotu o 25%.

   Tak wygląda lista badań wraz z nagrodami:
    
   Badania Biologa Poziom 5 - Można oddawać bez limitu czasu.
    Nos Świni - Dropi z wszystkich Dzików
   Nagroda: Silny Przeciwko Potworom (5%), 500.000 Yang , Broń 5 Poziom (V), 100 Pkt. Rangi, Skrzynia Biologa (I) 
    

   Badania Biologa Poziom 10 - Można oddawać bez limitu czasu.
   Skóra Niedźwiedzia - Dropi z wszystkich Niedźwiedzi.
   Nagroda: Wartość Ataku 10, 250 PŻ, 1.000.000 Yang , Zbroja 9 Poziom (V), 250 Pkt.Rangi, Skrzynia Biologa (I) 
    

   Badania Biologa Poziom 20 - Można oddawać bez limitu czasu.
   Ozdobna Spinka - Dropi z wszystkich Zaprzysiężonych
   Nagroda: Obrona 10, 250 PŻ, 1.500.000 Yang , Srebrna Bransoleta (V), 300 Pkt.Rangi, Skrzynia Biologa (I) 
    

   Badania Biologa Poziom 30 - Można oddawać co 5 minut.
   Zielony Pieprz - Dropi z wszystkich Czarnych Orków
   Nagroda: Odporność na Potwory (5%), 250 PŻ, 2.000.000 Yang , 350 Pkt.Rangi, Hełm 21 Poziom (V), Skrzynia Biologa (I) 
    

   Badania Biologa Poziom 40 - Można oddawać co 10 minut.
   Ezoteryczny Pakunek - Dropi z wszystkich Ezotów
   Nagroda: Wartość Ataku 15, Silny Przeciwko Potworom (5%), 4.000.000 Yang , 400 Pkt.Rangi, Tarcza 41 (III), Skrzynia Biologa (II) 
    

   Badania Biologa Poziom 50 - Można oddawać co 15 minut.
    Demoniczny Kamień - Dropi z wszystkich Demonów
   Nagroda: 1000 PŻ, 20 Obrony, 5.000.000 Yang , Ulepszacze (2x) na przerobienie Broni 30 lvl - 55 lvl, 500 Pkt.Rangi, Skrzynia Biologa (II) 
    

   Badania Biologa Poziom 60 - Można oddawać co 20 minut.
   Lodowe Zioło - Dropi z Lodowych Golemów/Ludzi/Yeti
   Nagroda: Silny Przeciwko Potworom (5%), Odporność na Potwory (5%), 7.500.000 Yang , 700 Pkt.Rangi, 1x Mikstura Mądrości (I), Skrzynia Biologa (II) 
    

   Badania Biologa Poziom 70 - Można oddawać co 30 minut.
   Korzeń Życia - Dropi z wszystkich Potworów w Czerwonym Lesie
   Nagroda: 50 Obrona, 5% Blok Ciosów, 9.000.000 Yang , 1x Rękawica Złodzieja (3h), 1000 Pkt.Rangi, Skrzynia Biologa (II) 
    

   Badania Biologa Poziom 80 - Można oddawać co 60 minut.
   Stara Gwiazda - Dropi z wszystkich Setaou
   Nagroda: 20 Obrona, 5% Silny Przeciwko Ludziom, 12.000.000 Yang , 1x Pierścień Doświadczenia (1h), 1250 Pkt.Rangi, Skrzynia Biologa (III) 
    

   Badania Biologa Poziom 90 - Można oddawać co 120 minut.
   Odłamek Zin - Dropi z wszystkich Zinów
   Nagroda: 5% Silny Przeciwko Ludziom, 500 PŻ, 15.000.000 Yang , 1x Mikstura Mądrości (II), 1500 Pkt.Rangi, Skrzynia Biologa (III) 
    

   Badania Biologa Poziom 100 - Można oddawać co 120 minut.
   Kwiat Lemurów - Dropi z wszystkich Lemurów
   Nagroda: 5% Blok Ciosów, 5% Odporności na Ludzi, 20.000.000 Yang , 1x Mikstura Mądrości (III), 2000 Pkt.Rangi, Skrzynia Biologa (III) 
    

   Badania Biologa Poziom 110 - Można oddawać co 180 minut.
   Krew Razadora - Dropi z Razadora
   Nagroda: 5% Silny Przeciwko Ludziom, 500 PŻ, 10x Ziel.Eliksir Biologa, 25.000.000 Yang , 3000 Pkt.Rangi, Skrzynia Biologa (IV) 
    

   Badania Biologa Poziom 120 - Można oddawać co 180 minut.
   Kamień Cyklopów - Dropi z wszystkich Cyklopów
   Nagroda: 5% Silny Przeciwko Potworom, 5% Odporności na Potwory, 10x Czerw.Eliksir Biologa, 30.000.000 Yang , 3500 Pkt.Rangi, Skrzynia Biologa (IV) 
    

   Badania Biologa Poziom 125 - Można oddawać co 180 minut.
    Leśny Pierścień - Dropi z Mistycznego Lasu
   Nagroda: 5% Odporności na Ludzi, 500 PŻ, 10x Ziel.Eliksir Biologa, 35.000.000, 4000 Pkt.Rangi, Skrzynia Biologa (IV) 
    

   Badania Biologa Poziom 130 - Można oddawać co 240 minut.
    Mapa Cyklopów - Dropi z wszystkich Cyklopów
   Nagroda: 5% Odporności na Ludzi, 5% Szybkości Zaklęcia, 1x Mikstura Mądrości (III), 40.000.000 Yang , 5000 Pkt.Rangi, Skrzynia Biologa (V) 
    

   Badania Biologa Poziom 135 - Można oddawać co 240 minut.
   Pustynny Odłamek - Dropi z wszystkich Bossów Pustkowia Cyklopów
   Nagroda: 5% Odporności na Miecze/Miecze Dwuręczne/Sztylety/Strzały/Wachlarze/Dzwony, 2x Mistyczny Metal, 50.000.000 Yang , 10.000 Pkt.Rangi, Skrzynia Biologa (V) 
    
    
   Badania Biologa Poziom 140 - Można oddawać co 240 minut.
    Pustynny Totem - Dropi z Bossa Pustynnej Krainy
   Nagroda: +15 do Wybranego Statusu, 1000 PŻ, 75 Wartości Ataku, 75 Wartości Ataku Magicznego, 60.000.000 Yang , 25.000 Pkt.Rangi, Skrzynia Biologa (V) 

   Kolekcjoner Zin-Yang to daleka rodzina naszego Biologa. Od dawna zajmuje się on badaniem skrzyń bossów, w przeciwieństwie do swojego krewnego zajmuje mu to dużo więcej czasu.
   Dzięki kończeniu misji od Kolekcjonera Zin-Yang'a będziecie mogli zdobyć duże ilości złota oraz stałych bonusów, które wspomogą Was w walce z potworami.
   Można również zwiększyć szansę na przyjęcia przedmiotu do Kolekcjonera:
   - Eliksir Zin - zwiększa szansę na przyjęcie przedmiotu o 15%
   - Eliksir Yang - zwiększa szansę na przyjęcie przedmiotu o 25% oraz skraca czas oczekiwania.

   Kolekcjoner Zin-Yang (I) - 15 Poziom - Można oddawać co 30 minut.
   Wymaga 5 Skrzyń - Skrzynia Zwierząt 
   Nagroda:
   - Silny przeciwko Potworom 5%
   - Odporność na Potwory 5%
   - 2.500.000 Yang 
   - 2x Zwój Egzorcyzmu 
   - 2x Zwój Błogosławieństwa 
   - 1x Zwój Boga Smoków 
   - 1x Eliksir Yang 
    
   Kolekcjoner Zin-Yang (II) - 30 Poziom - Można oddawać co 60 minut.
   Wymaga 10 Skrzyń - Skrzynia Best Kapitana 
   Nagroda:
   - Wartość Ataku +25
   - Obrona +25
   - 500 PŻ
   - 5.000.000 Yang 
   - 2x Rada Pustelnika 
   - 1x Eliksir Yang 
   - 1x Eliksir Zin 
    
   Kolekcjoner Zin-Yang (III) - 45 Poziom - Można oddawać co 120 minut.
   Wymaga 10 Skrzyń - Skrzynia Wodza Orków 
   Nagroda:
   - Silny Przeciwko Diabłom +10%
   - Silny Przeciwko Nieumarłym +10%
   - 500 PŻ
   - 7.500.000 Yang 
   - 2x Czerwony Eliksir Biologa 
   - 2x Zielony Eliksir Biologa 
    
   Kolekcjoner Zin-Yang (IV) - 60 Poziom - Można oddawać co 180 minut.
   Wymaga 10 Skrzyń Dziewięciu Ogonów 
   Wymaga 10 Skrzyń Zjawy Żółtego Tygrysa 
   Nagroda:
   - Silny przeciwko Ludziom +5%
   - Odporność na Ludzi +5%
   - 10.000.000 Yang 
   - 2x Zwój Boga Smoków 
   - 1x Magiczny Metal 
   - 1x Kamień Duchowy 
    
   Kolekcjoner Zin-Yang (V) - 75 Poziom - Można oddawać co 240 minut.
   Wymaga 15 Skrzyń Umarłego Rozpruwacza 
   Nagroda:
   - Silny Przeciwko Potworom +5%
   - Odporność na Potwory +5%
   - 15.000.000 Yang 
   - 3x Zwój Egzorcyzmu 
   - 3x Rada Pustelnika 
   - 2x Kryształ Duchowy 
    
   Kolekcjoner Zin-Yang (VI) - 90 Poziom - Można oddawać co 300 minut.
   Wymaga 15 Skrzyń Silnej Lodowej Wiedźmy 
   Wymaga 5 Skrzyń Generała Huashina 
   - Nagroda:
   - Wartość Ataku +25
   - Obrona +25
   - 500 PŻ
   - 20.000.000 Yang 
   - 3x Kryształ Duchowy 
   - 1x Magiczny Metal 
   - 3x Zwój Egzorcyzmu 
   - 3x Rada Pustelnika 
    
   Kolekcjoner Zin-Yang (VII) - 105 Poziom - Można oddawać co 360 minut.
   Wymaga 20 Skrzyń Lemur Hrabia 
   Wymaga 10 Skrzyń Ogra Maximusa 
   Nagroda:
   - 5% szansy na Blok Ciosu
   - 5% szansy na Odbicie Ciosu
   - 500 PŻ
   - 25.000.000 Yang 
   - 1x Mistyczny Metal 
   - 1x Magiczny Metal 
   - 2x Żółty Owoc Życia 
    
   Kolekcjoner Zin-Yang (VIII) - 120 Poziom - Można oddawać co 480 minut.
   Wymaga 20 Skrzyń Trytona 
   Wymaga 10 Skrzyń Generała Kappy 
   Nagroda:
   - 5% Odporności na Magię
   - 5% Odporności na Miecze/Miecze Dwuręczne/Sztylety/Strzały/Wachlarze/Dzwony
   - 500 PŻ
   - 35.000.000 Yang 
   - 2x Mistyczny Metal 
   - 3x Czerwony Owoc Życia 
   - 3x Eliksir Yang 
   - 3x Eliksir Zin 
    
   Kolekcjoner Zin-Yang (IX) - 130 Poziom - Można oddawać co 600 minut.
   Wymaga 25 Skrzyń Mistycznego Lasu 
   Nagroda:
   - 5 do wybranego statusu
   - 5% Silny przeciwko Ludziom
   - 45.000.000 Yang 
   - 1x Magiczny Metal 
   - 3x Eliksir Biolga Zielony 
   - 3x Eliksir Biologa Czerwony 
   - 5x Rada Pustelnika 
   - 5x Zwój Egzorcyzmu 
    
   Kolekcjoner Zin-Yang (X) - 140 Poziom - Można oddawać co 720 minut.
   Wymaga 35 Skrzyń Króla Wobby 
   Wymaga 10 Skrzyń Gargulca 
   Wymaga 15 Skrzyń Pustynnego Władcy 
   Nagroda:
   - 10 do wybranego statusu
   - 1000 PŻ
   - 50 Wartości Ataku Magicznego
   - 50 Wartości Ataku
   - 60.000.000 Yang 
   - 2x Mistyczny Metal 
   - 5x Żółty Owoc Życia 
   - Kupon SM 
    

   Do naszej krainy zawitał również sławny Myśliwy Yang-Shin, którego rodzina z pokolenia na pokolenie poluje na bestie. Cały ciąg misji jest cyklem polowań na Potwory, Kamienie Metin oraz Bossy. Nagrody dostosowaliśmy tak, aby dało się z nich wyciągnąć jak najwięcej Yang oraz przydatnych stałych bonusów. Każde polowanie aktywuje się po wykonaniu poprzedniego, aby ukończyć cały cykl wymagany jest dobry ekwipunek oraz dużo czasu. Misji jest w sumie 15, pojawią się średnio co 10 poziomów, aż do 140 poziomu. Myśliwy Yang-Shin liczy na Waszą pomoc!


   Jako, że Zaczarowań Przedmiotu oraz Wzmocnień Przedmiotu na serwerze będzie dość sporo postanowiliśmy troszkę utrudnić wbijanie perfekcyjnych bonusów do przedmiotów, aby miały one swoją wartość. Tak przedstawia się tabela bonusów 1-5, gdyż bonusów 6-7 na naszym serwerze nie spotkacie nigdy.

   - Maks. PŻ: 1500 / 1500 / 2000 / 2000 / 2500
   - Statystyki: 8 / 8 / 12 / 15 /15
   - Szybkość Ataku: 5 / 5 / 5 / 10 / 10
   - Szybkość Poruszania się: 10 / 10 / 10 / 25 / 25
   - Szybkość Zaklęcia: 5 / 5 / 10 / 10 / 20
   - Otrucie / Omdlenie / Spowolnienie: 5 / 5 / 5 / 8 / 8
   - Krytyczne / Przeszywające Uderzenie: 5 / 5 / 5 / 10 / 10
   - Silny przeciwko Ludziom: 5 / 5 / 5 / 10 / 10
   - Silny przeciwko Zwierzętom / Orkom / Mistykom / Diabłom / Nieumarłym: 10 / 10 / 10 / 20 / 20
   - Obrażenia dodane do PŻ / PE: 5 / 5 / 5 / 10 / 10
   - Blok / Odbicie: 5 / 5 / 10 / 10 / 15
   - Odporności Miecze / Strzały / Miecze Dwuręczne / Sztylety / Wachlarze / Dzwony / Magia: 5 / 5 / 10 / 10 / 15
   - Wartość Ataku: 30 / 30 / 50 / 50 / 75
   - Obrona: 10 / 10 / 25 / 25 / 35
    
   Jak widzicie usunęliśmy kilka zbędnych bonusów oraz dodaliśmy bonus Obrony.
   Nasze bonusy możemy sprawdzić w specjalnej zakładce pod klawiszem "C", gdzie są one na bieżąco aktualizowane.

   Kolejna modyfikacja, którą wprowadziliśmy polegająca na losowaniu przedmiotów dzięki  Tajemniczym Losom,
   które możemy zdobyć na różne sposoby - od zabijania Bossów, po Wydarzenia Serwerowe.
   Nagrody, które są dostępne w loterii są zmieniane raz w Miesiącu. Przy każdej zmianie dobierana jest inna nagroda główna.
   Przeważnie jest to kupon SM lub jakiś cenny Przedmiot z Item Shop'u. Losować możemy o Uriela w każdym mieście pierwszym.

   Postanowiliśmy dodać Menu Boczne, które zawiera mnóstwo podstawowych funkcji ułatwiających nam rozgrywkę. Każda z funkcji posiada inne zastosowanie, które zostało opisane poniżej:

   1. Zarządzanie Sklepami Offline.
   2. Podgląd Mapy Teleportacji.
   3. Szybka Zmiana Ekwipunku.
   4. Magazyn/ItemShop.
   5. Zmieniacz Bonusów.
   6. Blokada Doświadczenia.
   7. Panel Smoczej Alchemii.
   8. Blokada Ekwipunku.
   9. Przywołanie Konia.
   10. Panel Biologa.
   11. Zapis Pozycji.
   12. Kosz na Przedmioty.
   13. Usunięcie Polimorfii.
   14. Aktywacja wszystkich dopalaczy.
    
   Powyżej ilości Yang widoczna jest również ilość Kryształów, które są odpowiednikiem punktów PO.
    

   - Znikanie Potworów po 1 Sekundzie
   - Odliczanie czasu po śmierci postaci
   - Szybka Zmiana Kanału dostępna pod Klawiszem ESC
   - Dodano Ilość (%) Zdrowia Potworów
   - Dodano regulowanie Cieni w Opcjach Gry
   - Dodano Wybór Czcionki
   - Dodano Zmianę Potworów na Psy
   - Dodano Poziom do Potworów/Metinów/Bossów
   - Wszystkie Potwory podchodzą pod postać
   - Zabezpieczono Clienta
   - Dodano % na Ulepszenie
   - Dodano podświetlanie wymaganych ulepków oraz ich ilość np. Kawałek Kamienia (2)
   - Każda broń na 30 Poziom posiada 3 dostępne sloty pod Kamienie Dusz
   - Każdy rodzaj Przedmiotów ma inny kolor np. Przepustki mają kolor jasno-zielony.

   - Dodano 5 Stron Magazynu
   - Dodano 5 Stron Ekwipunku
   - Zwiększono Stackowanie się do 5000
   - Zniesiono Limit Yang
   - Powiększono Handel + dodano efekt
   - Powiększono Sklepy
   - Nieskończone strzały
   - Ninja Archer z każdej odległości bije tyle samo
   - Poprawiono Wartość Ataku oraz Leczenie u Szamana Leczenia
   - Wzmocnieniem Przedmiotu dodaje się 5 bonus
   - Zwiększono maksymalne Średnie/Umiejętności
   - Zwiększono ilość respów z Metinów
   - Zwiększone wartości Automatycznych Eliksirów
   - Zwierzaki są bezkolizyjne i mają swój efekt
   - Żadne Potwory nie są już agresywne
   - Nie można posiadać punktów rangi na minusie

    
   [Właściciel/Technik] Vibe 
   [GA] Zikoosi
   [GA] Kanaga
    
    
   Weryfikacja:
    

    


 • Pliki

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Ważne informacje

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki korzystania z serwisu.