Skocz do zawartości
       Senea Miejsce na Twój banner! Miejsce na Twój banner!

Averaine

Kobieta
 • Zawartość

  13
 • Wpisy

  0
 • Darowizny

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Neutral

O Averaine

 • Tytuł
  Noobster

Ostatnie wizyty

625 wyświetleń profilu
 1. Averaine

  [Prezentacja] [EASY] Almadia.pl

 2. Averaine

  [Prezentacja] [EASY] Almadia.pl

  Jak napisałam, jest to liczba "+/-" często jest mniej, a czasami więcej, dlatego też nie należy się sugerować jej dokładną wielkością. W końcu to tylko oszacowanie. Zgodzę się, że nie jest to sporo graczy gdy porównujesz do serwerów "1k+". Tylko jest mała różnica, Almadia stoi ponad dwa lata i gracze ciągle przychodzą i odchodzą - typowa sytuacja dla serwerów z takim stażem, które na pewno nie padną po miesiącu jak większość serwerów z licznikiem, który wymieniłeś. Z góry napiszę, że owszem są wyjątki, takie kolosy jak Samia czy Vesteris, które wraz ze stażem mają ogromną liczbę graczy - można im tylko pogratulować i życzyć dalszych sukcesów. Jeżeli chodzi o "sens trzymania czegoś", to już zależy od Nas. Szanujemy Naszych graczy i nie wyłączyły serwera bo "nie ma sensu aby ciągle był online" i nieważne czy będzie ich 300, 100 czy 10. Serwer będzie stał do ostatniego gracza.
 3. Averaine

  [Prezentacja] [EASY] Almadia.pl

  Graczy jest +/- 300, oczywiście liczba zależy od dnia czy pory. Czy warto zaczynać - nie przekonasz się jeżeli nie spróbujesz, jednak każdy lubi coś innego i opinia graczy może być różna z Twoimi upodobaniami. Z mojej strony mogę napisać jeszcze tyle, że nie należy się sugerować ogromną przepaścią pomiędzy nowym graczem, a weteranem ponieważ aktualizacja może troszkę zmienić te różnicę. Nowa? Serwer stoi nieprzerwanie od ponad dwóch lat, więc nie rozumiem co masz namyśli tak określając serwer. W najbliższym czasie pojawić się ma aktualizacja, więc raczej będzie warto sprawdzić wprowadzone nowości.
 4. Averaine

  Rangi Forum (Plakietki)

  Cóż mogę powiedzieć, zmieniona wielkość + dodane duperele: [Hidden Content]
 5. Averaine

  [Prezentacja] [EASY] Almadia.pl

  Uważam, ze opłaca się zaczynać. Masz pewność, że serwer nie padnie, jest na bieżąco aktualizowany - czy to mniejsza przerwa techniczna czy duża aktualizacja, zresztą widać w temacie i niewątpliwie kolejnym plusem są cotygodniowe eventy organizowane w weekend. 300-500 osób.
 6. Averaine

  [Prezentacja] [EASY] Almadia.pl

  300-500, zależy od dnia i pory.
 7. Averaine

  [Prezentacja] [EASY] Almadia.pl

  W kilka godzin wbijesz 530 poziom - nie ma z tym większych problemów. Bez IS da się grać i nie trzeba w niego wydawać PLN, a w późniejszej fazie gry spokojnie można go kupić od graczy... choć i tak jego cena na stronie jest bardzo niska.
 8. Averaine

  [Prezentacja] [EASY] Almadia.pl

  Grają, grają. Od ostatniej aktualizacji liczba graczy wzrasta, więc jest z kim się pobić.
 9. Averaine

  devPasti.pl - Usługi graficzne

  Masz jakieś przykłady z prac, które wykonujesz? Przyznam, że same layouty (i te prace z behance) nie zachęcają do zainwestowania w inne wymienione oferty.
 10. Averaine

  [Prezentacja] [HARD] Escoria.eu

  Po wyszukaniu fraz ze wzoru wyskakują tylko powiązane strony z Almadią oraz TS3pol, których były Administrator Forum układał ten wzór. Jeżeli się mylę to podaj proszę dokładne odnośniki skoro jest ogólnodostępny, wtedy przyznam się do błędu.
 11. Averaine

  [Prezentacja] [HARD] Escoria.eu

  Ja zrozumiem wszystko, a raczej staram się zrozumieć, ale... Tobie nawet się nie chciało napisać na nowo tego wzoru. Przekopiowałeś go słowo w słowo z innego forum, ba nawet nie zmieniłeś błędnie wstawionych znaków. Dla porównania, Forum Escoria: Forum Almadia: Jedyną różnicą są punkty, których siłą rzeczy nie możesz umieścić ponieważ serwer jeszcze nie wystartował. Może czepiam się szczegółów, ale akurat jestem na nie wyczulona.
 12. Averaine

  [Prezentacja] [EASY] Almadia.pl

  U mnie działa wszystko poprawnie, czyli niestety tylko u Ciebie. +/- 500/600 osób, a czasem nawet więcej.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.