Skocz do zawartości
       Senea Miejsce na Twój banner! Miejsce na Twój banner!

xOjciec

Aktywny
 • Zawartość

  77
 • Wpisy

  81
 • Darowizny

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana xOjciec w dniu 5 Kwiecień

Użytkownicy przyznają xOjciec punkty reputacji!

Reputacja

67 Excellent

1 obserwujący

O xOjciec

 • Tytuł
  Kozak
 • Urodziny 11.11.1996

Ostatnie wizyty

758 wyświetleń profilu
 1. xOjciec

  Prezentacja Venterra.pl [Easy]

  czemu ta sufka nie działa? o już działa, to niezły technik
 2. xOjciec

  Baria Mini MH (ver alfa)

  moze po prostu wybierz proces metina a nie explorer.exe XD
 3. xOjciec

  DARMOWE RP - LOL *ZOBACZ JAK*

  jakbym chciał ze starym na plecach grać to da rade?
 4. xOjciec

  [Rozwiązano] Multihack Cycu

  WH powodem wyrzucania może być twój internet lub moc obliczeniowa, sam nok nie powinien Cię wyrzucać chyba, że serwer ma jakieś zabezpieczenie svside, które wykrywa nok'a i wyrzuca Cie z serwera.
 5. podejrzewałbym, że albo nie ustawiłeś ThreadHijacking albo DLL jest nieprawidłowa / grzebałeś w niej, coś zmieniłeś i zmieniła się wartość rozmiarowa. prosto możesz sprawdzić czy to wina dll injectując jakąs inną prostą dll.
 6. xOjciec

  M2kMod by 123klo - Full Source Pack

  co ma działać XD? to source, niby zawiera mh klo, ale jest outdated i na wiekszosci serwerow masz w sysserze bledy, to ma raczej służyć samoukom do zbudowania pierwszego własnego cheata, swoją drogą przejrzyste, przyjemne w czytaniu source nawet ktoś używający py do tworzenia cheatów może się czegoś dowiedzieć, jak ktoś chce zacząć przygodę z tworzeniem cheatow w py to powinien zacząć tu lub na src jakiegoś starego mh cyca ew. zahona.
 7. xOjciec

  [Rozwiązano] Fishbot

  z tego co mi się wydaje fishboty nie są wstawiane na public, ani nie są sprzedawane, jedyna forma to mh cyca płatne, ale musisz go najpierw namówić na dodanie serwera do mh
 8. xOjciec

  Arione od CHUNGO :)

  Mówimy tutaj o człowieku, który pisze dziesiątki pw, żeby mu ktoś rozpakował clienta bo chce wyciągnąć modele, przecież ich kurwa nie kolekcjonuje raczej.
 9. net.SendShopBuyPacket(slot) slot - liczony od 0
 10. Szczerze, ciężko było mi uwierzyć, że administrator czy forum admin (nie pamiętam jaką funkcje RYBAK miał na Barii) może być tak nieostrożny i bezmyślny, aż do degradacji rangi i zbanowania RYBAKA na forum, nie myślałem że to prawda, nie twierdze, że administracja Barii jest święta, po prostu dowody dla mnie nic nie wnosiły, nie widziałem powiązania między kontem na womie, a kontem RYBAKA na Barii, po za zbieżnością nicków (w końcu nie jedna osoba może mieć nick Rybak i każdy może się również pod kogoś podszywać), ale teraz skoro rzeczywiście to prawda to zwracam honor i gratuluje autorce tematu nosa. A odnośnie sprzedającego yangi to niezły poyeb z niego, ziemniak zamiast mózgu XD.
 11. xOjciec

  [Dyskusja] Samia.pl S2

  JUTRO START O 11 RANO.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania.